BENDROSIOS NUOSTATOS


Šios taisyklės nustato kaip ir kodėl yra renkama ir tvarkoma informacija apie Jus, surinkta vedy.lt (toliau - Interneto svetainė) tinklalapyje. Naudodamasis šia Interneto svetaine Jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis ir įsipareigojate jų laikytis.

KODĖL MES RENKAME IŠ JŪSŲ INFORMACIJĄ APIE JUS?


Norint gauti visas Interneto svetainės paslaugas mums reikia Jūsų duomenų, tokių kaip sugalvotas vartotojo vardas, reikalingas jaunavedžių patogiam prisijungimui, jaunųjų el. pašto adresai, kad būtų galima juos aktyvuoti, siųsti slaptažodžio atkūrimo laiškas bei kitą svarbią informaciją, slaptažodis, naudojamas autentifikacijai.
Taip pat, įvairiems Internetinės svetainės moduliams prašome, kad įvestumėte vestuvių datą, jaunųjų vardus ir kitokią informaciją, kuri naudojama Jūsų kuriamam vestuviniam tinklalapiui. Visi Jūsų pateikti duomenys yra naudojami tik Jūsų paslaugų vykdymui ir kokybei užtikrinti.

KIEK LAIKO JŪSŲ PATEIKTA ASMENINĖ INFORMACIJA YRA SAUGOJAMA?


Jūsų pateikti duomenys bus saugomi iki kol pats nepašalinsite savo paskyros Interneto svetainėje arba iki kol nepaprašysite to padaryti administracijos.
Taip pat, neaktyvuoti nariai yra ištrinami po 1 mėnesio nuo registracijos datos.
Yra dedamos visos pastangos, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs.

KAIP SUSIPAŽINTI SU PATEIKTA INFORMACIJA?


Jūs turite teisę susipažinti su informacija, susijusia su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, taip pat, turite teisę reikalauti šiuos duomenis ištaisyti bei turite teisę nutraukti Jūsų asmens duomenų tvarkymą. Pageidaudami atlikti šiuos veiksmus, rašykite elektroninį laišką adresu info@vedy.lt.
Jūsų teises įgyvendinantys veiksmai bus atlikti ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo kreipimosi dienos. Gavus prašymą pateikti su Jumis susijusią informaciją, tai atliekama nemokamai.

TREČIŲJŲ ASMENŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS


Interneto svetainėje Jūsų pateikti duomenys nėra teikiami jokiems tretiesiems asmenims.

PAKEITIMAI


Interneto svetainė turi teisę be iš ankstinio pranešimo Jums bet kada pakeisti šias taisykles. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo Interneto svetainėje dienos, todėl siūlome Jums reguliariai tikrinti šias taisykles.

SLAPUKŲ POLITIKA


Interneto svetainė yra naudojami slapukai, kuriais stengiamasi pagerinti vartotojų patirtį.

KAS YRA SLAPUKAS


Slapukas (angl. Cookie) – tekstinis dokumentas, kuris yra įrašomas į vartotojo kompiuterį (konkrečiau - naršyklę), siekiant matyti jo veiklą interneto tinklalapyje. Slapukai atlieka svarbias funkcijas. Jų pagalba efektyviau naudojamas žiniatinklis. Slapukai naudojami įvairiais tikslais, pvz., atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti ir naudoti paslaugas.

KOKIE SLAPUKAI NAUDOJAMI VEDY.LT?

Analitiniai. Jie fiksuoja informaciją apie jūsų apsilankymą ir veiklą svetainėje, pavyzdžiui, kiek laiko praleidote svetainėje, kiek puslapių peržiūrėjote ir pan. Ši informacija padeda mums suprasti kokia informacija šiame tinklalapyje yra svarbiausia.

Sisteminiai. Jie saugo įvairią informaciją, kuri būtina stabiliam ir korektiškam tinklalapio veikimui, pavyzdžiui - informaciją ar vartotojas jau pasirinko slapukų kategorijas, informaciją apie sugeneruotą csrf kodą formų validacijai ir pan.

SUTIKIMAS DĖL SLAPUKŲ IR JŲ ATSISAKYMAS

Naršydami svetainėje sutinkate su slapukų įrašymu į jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Atkreiptinas dėmesys, kad blokuojant slapukus (įskaitant būtinus slapukus), jums gali iškilti problemų naudojantis visomis ar dalimi svetainės funkcijų.


Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip jūsų vardas ar adresas).

erasure "request deletion You may ask us to delete or remove your Personal Data

PASKYROS IŠTRINIMAS

Kiekvienas šios Interneto svetainės užsiregistravęs vartotojas gali visiškai ištrinti savo paskyrą su visais duomenimis. Šis veiksmas gali būti atliekamas savanoriškai, prisijungus prie Interneto svetainės.
Norint atlikti šį veiksmą, reikia prisijungti prie Interneto svetainės, nueiti į Nustatymus ir tada į Paskyros naikinimą.
Tiesioginė nuoroda į šią funkciją.
Taip pat, Jūs turite teisę paprašyti, kad mes patys ištrintume visus asmeninius duomenis, kuriuos saugome apie Jus. Ką Jums reikia padaryti: iš el. pašto, kuriuo esate užsiregistravę į šią Interneto svetainę, parašyti laišką į info@vedy.lt ir paprašyti paskyros ištrinimo.


Šios taisyklės paskutinį kartą atnaujintos: 2022-01-23